Solarium

Anatomicznie ukształtowana gładka powierzchnia opalania. Łóżko nasze jest wyposażone w przewodnik głosowy, system muzyczny i klimatyzację. Możliwość oddzielnego ustawienia mocy opalaczy twarzy. Zamontowane lampy brązujące PRESTIGE pozwalają na optymalne wyzwalanie pigmentu bez zaczerwienień, efektywne tworzenie bioaktywnej witaminy D3 w skórze. Dają głęboką, brązową, wyjątkowo trwałą opaleniznę. Bezpieczne dla każdego rodzaju skóry.


slr

Lampy solaryjne emitują głównie promienie UVA docierające do głębszych warstw skóry.
Po kilku seansach pozwala uzyskać opaleniznę, która jest reakcją ochronną skóry na promieniowanie. Zwykle czas opalania na solarium wynosi od kilku do kilkunastu minut i zależy od indywidualnych predyspozycji użytkownika (m. in. od fototypu skóry).
Efekt opalenizny pojawi się dopiero po kilku seansach, a efektem jednorazowej, zbyt długiej wizyty jest oparzenie (rumień, zaczerwienienie i brak efektu brązowej skóry na drugi dzień). Promieniowanie UVA przyśpiesza procesy starzenia skóry.

salon urody gracja leszno solarium

Solarium w Salonie Gracja

Porcja sztucznego słońca poprawia nastrój

W naszym klimacie każdy odczuwa brak światła słonecznego, które stymuluje powstawanie endorfin – hormonów szczęścia. Opalanie może w pewnym sensie uzupełnić ten brak, poprawiając nastrój. Poza tym warto lekko wyzłocić karnację przed pojawianiem się na plaży. To poprawia samopoczucie i dodaje pewności siebie.

solarium salon urody gracja leszno

Porcja sztucznego słońca poprawia nastrój

Solarium leczy niektóre choroby skóry

W pewnych wypadkach dermatolog może zalecić taką terapię, np. w leczeniu łuszczycy.

Kosmetyki solaryjne sprawiają, że opalanie jest bezpieczniejsze

Po pierwsze, skracają czas opalania. Przyspieszają proces brązowienia skóry (dostarczają budulca do wytwarzania pigmentu), chronią ją przed podrażnieniami, zaczerwienieniem, utratą wilgoci, elastyczności i procesami fotostarzenia poprzez neutralizowanie wolnych rodników. Przedłużają też okres utrzymywania się opalenizny. Tu szczególną rolę spełniają kosmetyki do stosowania po opalaniu, które powinny zastąpić balsam do ciała.

solarium salon urody gracja leszno

Solarium w Salonie Urody Gracja

Jeśli chcesz sprawić przyjemność lub mały prezent bliskiej Ci osobie, skorzystaj z naszych Bonów Podarunkowych. Bon jest imienny i może być wykorzystany na dowolne usługi oferowane w salonie.

bony podarunkowe


Można również korzystać z naszej promocji na Solarium. Odbierz specjalny karnet dzięki któremu będziesz mieć
10te opalanie GRATIS!!