Przedłużanie i zagęszczanie Rzęs

Syntetyczne rzęsy pozwalają na osiągnięcie pięknego, naturalnego wyglądu. Nadają wyrazistości oczom oraz optycznie je powiększają. Rzęsy są odporne na wodę, pot i łzy, można więc w nich robić wszystko bez przeszkód. Sprawią, że doskonale będziesz się prezentowała przy specjalnych okazjach oraz okażą się nieocenione są podczas wakacyjnych wyjazdów. Natomiast w dniu codziennym Twój czas przygotowania się do pracy znacznie się skróci.

 

salon urody gracja leszno mazowieckie

Rzęsy wypadają zgodnie z biologicznym rytmem życia naturalnych rzęs, które rosną, wypadają i są zastępowane przez nowe. W trakcie zabiegu nie wiemy, w jakiej fazie aktualnie jest dana rzęsa (wzrostu, zaniku, spoczynku). Dlatego wytrzymałość syntetycznych rzęs zależy od żywotności naszych rzęs i wynosi ok. 3-5 tygodni. Procedurę  przyklejania rzęs, polega na doklejeniu  pojedynczej rzęsy syntetycznej  do pojedynczej rzęsy naturalnej. Aplikacji jest bezbolesna i nie wpływa negatywnie na stan powiek i rzęs naturalnych.  Rzęsy przykleja przy użyciu specjalnego, bezpiecznego kleju, przebadanego okulistycznie.

Jak dbać o rzęsy? Nie zaleca się stosowania tuszu do rzęs oraz tłustych preparatów w okolicy powiek. Spanie na brzuchu również może spowodować szybszą utratę rzęs. Po umyciu, twarz delikatnie osuszamy, ale nie trzemy ręcznikiem. Codziennie rozczesujemy rzęsy szczoteczką.

oko_kosmetyka