Makijaż

Makijaże wykonujemy m.in. na kosmetykach mineralnych firmy ERA Minerals oraz Kryolan. Nasze kosmetyki nie rozmyją się, nie ścierają, a twarz nie jest błyszcząca. Makijaż jest trwały bez przykrych niespodzianek.

Makijaż dzienny, koktajlowy

Jest naturalny i delikatny. Wykonywany w oparciu o analizę kolorystyczną i sztukę wizażu. Wydobywa naturalne piękno kobiety. Makijaż ten podkreśla temperament klientki i jest uzależniony od ubioru.

Makijaż wieczorowy

Charakteryzuje się dominacją koloru jak i techniką wykonywania tego makijażu oraz odwagą klientki. Styl i wyrazistość dobieramy do charakteru imprezy oraz oczekiwań klientki. Makijaż ten ma jednak swoje prawa. Dla odważnych klientek może być barwny, błyszczący i wyrazisty. Dla pań mniej odważnych zaproponujemy makijaż delikatniejszy w wyrazie, ale za to wyrafinowany i bardzo kobiecy.

Makijaż ślubny

Jest to szczególny dla nas makijaż i bardzo dbamy o to aby spełnił on oczekiwania naszych klientek. Ze swej strony staramy się zaproponować takie rozwiązania aby para młoda w dniu ślubu wyglądała jak najlepiej. Mamy duże doświadczenie i produkty, które poradzą sobie z niedoskonałościami skóry. Po korekcie twarz będzie matowa bez żadnych wyprysków czy nadmiernych rumieńców. Istotne jest też dobranie kolorów do typu urody, sukni i dodatków. Można zrobić makijaż bardzo naturalny lub podkreślić stylowo tęczówkę oka, wydłużyć i zagęścić rzęsy. Pięknie skorygowane kontury twarzy i podkreślone kości policzkowe dodadzą twarzy świeżości, zaś delikatnie podkreślone usta będą elementem, który nada zmysłowości twarzy.

 

salon urody gracja makijaż