Depilacja woskiem

Depilacja woskiem

Depilacja to już nie tylko wygoda. Zabieg ten traktowany jest dzisiaj przez kobiety i coraz częściej przez mężczyzn, jako obowiązkowy zabieg pielęgnacyjny. Aby skóra pozostawała na długo jedwabista i idealnie gładka proponujemy Państwu zabiegi depilacji ciepłym woskiem.

Woski używane w kosmetyce to przeważnie preparaty azulenowe i pszczele.

Zabiegi woskowania nie są jednorazowe, trzeba je powtarzać. Za pomocą tej metody można usunąć włosy z każdej części ciała. Zabieg wykonuje się co 3-6 tygodni. O możliwości wykonania zabiegu decyduje długość włosów. Włosy przeznaczone do depilacji powinny mieć długość od 4 do 10mm w zależności od okolicy. Regularna depilacja woskiem zmniejsza ilość włosków i znacznie je osłabia. W dniu zabiegu nie zaleca się stosowania preparatów natłuszczających, gdyż zmniejszają one przyczepność wosku. W naszym gabinecie wykonujemy depilację twarzy, pach, nóg, pośladków, bikini także brazylijskie, oraz woskowanie pleców i klatki piersiowej u mężczyzn.

depilacja męska salon gracja

depilacja męska

 

depilacja całego-ciała salon urody gracja

depilacja całego ciała

Depilacja brazylijska

Ten rodzaj depilacji otrzymał nazwę po kraju w jakim jest najbardziej znany. Brazylijskie kobiety znane są z ciemnego owłosienia, skąpych kostiumów kąpielowych i odważnych masek karnawałowych. Dlatego też owłosienie zaczęło się rzucać nieco w oczy, a usuwanie włosków jedynie na linii bikini zaczęło nie wystarczać. Kobiety potrzebowały sposobu do pozbycia się wszystkich włosków w strefie bikini. I tak powstała depilacja brazylijska. Zgodnie z jej koncepcją polega ona na usuwaniu wszystkich włosów ze strefy bikini oraz owłosienia łonowego z narządów płciowych.