Pielęgnacja włosów

Amazon Keratin

amazon keratin

keratin-wlosyKeratyna od Amazon Keratin to innowacyjne zabiegi keratynowe, których celem jest odbudowa zniszczonych włosów, ich intensywne odżywienie i sprawienie aby włosy były łatwe w ułożeniu. Polega na uzupełnieniu w strukturze włosa niedoboru keratyny, czyli białka będącego naturalnym składnikiem budulcowym włosów.  Produkty Amazon Keratin, oprócz keratyny, która regeneruje uszkodzone włosy, zawierają również antyoksydanty, wyciągi z roślin i witaminy, które trwale nawilżają włosy i dostarczają niezbędnych składników odżywczych oraz kwasy tłuszczowe, które tworzą na włosach niewidoczną barierę ochronną przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

Zabiegi keratynowe Amazon Keratin przeznaczone są dla osób, które codziennie zmagają się z puszącymi i trudnymi do ułożenia włosami, jak również dla osób które chcą zregenerować i odżywić włosy zniszczone zabiegami chemicznymi. Nasze terapie keratynowe można wykonywać nawet na bardzo zniszczonych włosach ponieważ są to przede wszystkim zabiegi regeneracyjne.Firma Amazon Keratin wyróżnia się szeroką gamą produktów keratynowych. W swojej ofercie posiada zabiegi które służą do wyprostowania włosa jak keratywa winogronowa oraz produkty nie zmieniające jego struktury jak keratyna jabłkowa. Amazon Keratin obala mit mówiący że zabiegi keratynowe tylko prostują włosy. Duża grupa klientek nie decyduje się na zabieg keratynowy z obawy przed wyprostowaniem swoich naturalnych loków. Z produktami Amazon Keratin jest możliwe zregenerowanie włosów kuracją keratynową bez zmiany ich struktury.

Po zakończeniu zabiegu włosy są gładkie, nawilżone, dogłębnie odżywione, zregenerowane, lśniące, sprężyste, podatne na stylizację. Są także bardziej odporne na negatywne działanie promieni UV i puszenie się w wilgotnym środowisku. Nasza keratyna do włosów to gwarancja udanego zabiegu.

Do pielęgnacji domowej nasze klientki otrzymają w prezencie szampon i odżywkę. Kosmetyki te nie zawierają soli i podtrzymują efekt zabiegu.

keratin kosmetyki

Keratyna Winogronowa
Amazon Keratin
Keratyna winogronowa to nasz najsilniejszy produkt używany w celu maksymalnego wyprostowania włosów. Można używać go do każdego rodzaju włosów ale najbardziej efektywny jest przy zastosowaniu na włosach bardzo kręconych. Używany jest również do naprawy włosów uszkodzonych zabiegami chemicznymi i czynnikami środowiskowymi. Po zastosowaniu tego produktu włosy są miękkie,  gładkie i łatwe do ułożenia. Rezultat jest widoczny do 6 miesięcy.

keratin-winogrono

keratin-przed

Przed zabiegiem

keratin-pozabiegu

Po zabiegu

 

Keratyna Jabłkowa
Amazon Keratin
Jabłkowa Keratyna nie zawiera typowych związków chemicznych używanych do prostowania włosów. Składa się z aminokwasów i innych naturalnych składników. Nie prostuje włosów jak powyższe produkty natomiast używana jest głównie  aby wyeliminować puszenie się włosów oraz w celu ich nawodnienia. Uzupełnia keratynę głęboko w korze włosa przywracając im elastyczność i zdrową kondycję. Efekt tego zabiegu może utrzymać się do 2 miesięcy.

keratin-jablko

Botox-keratyna
Amazon Keratin

Zabieg przeznaczony do każdego rodzaju włosów. Jest to rewolucyjny produkt wśród  zabiegów prostujących włosy. Jego formuła zawiera opatentowaną kombinację keratyny, białka pszenicy, aloesu i kolagenu przetworzonych w unikalny sposób, aby sprzyjać infuzji aminokwasów głęboko w korze włosa. Odbudowuje i regeneruje włosy zniszczone zabiegami chemicznymi i czynnikami środowiskowymi. Keratyna od Amazon Keratin to zdrowe lśniące włosy.

keratin-botox

 

 

 

Pielęgnica

Działanie podczerwieni

W trakcie zabiegu podczerwień działa regenerująco na zniszczone łuski włosów i stymuluje ukrwienie skóry głowy.

Działanie ultradźwięków

Dzięki działaniu dynamicznych wibracji magnetycznych, mikrocząsteczki wody, białek oraz substancji odżywczych wnikają bezpośrednio do wnętrza kory włosa.

pielegnica

Korzyści:

  • zdrowsze, bardziej miękkie i jedwabiste włosy
  • odbudowane włókna włosów
  • odświeżenie i przedłużenie koloru
  • Wzmocnienie łuski włosów
  • Poprawa sprężystości włosów
  • Eliminacja elektrostatyczności oraz mocny skręt włosów.

 

 

Ozonowa sauna

Ozonowa sauna parowa  jest idealnym zabiegiem głębokiego nawilżania. Polecany szczególnie do włosów wysuszonych, słabych, porowatych, zniszczonych, łamliwych i pozbawionych blasku. Daje efekt pięknych, elastycznych, sprężystych i lśniących włosów.

Sauna emituje ciepło, pod wypływem którego łuski włosów zostają rozchylone i składniki odżywcze zawarte w masce wnikają w głębokie warstwy łodygi włosowej.
sauna